KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13491156
nr 1349 1156
Oidentifierad konstnär. Signerad, Budapest. Olja på pannå, 29x22 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 28 september 2020
kl 20:39:32
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr